Prodej stavebního komerčního pozemku, 14.199 m2, Bohdalov, okr. Žďár nad Sázavou

Bohdalov, Žďár nad Sázavou

Pozemek, komerční, pozemek: 14199 m2

Info v RK

Kontaktujte nás
+ 19 fotky Zobrazit více

Nabízíme k prodeji stavební pozemky ke komerčním účelům v Bohdalově u Žďáru nad Sázavou, na kterých již v tuto chvíli stojí dvě stavby, které lze nadále využívat, jelikož se jedná o zkolaudované novostavby. Konkrétně jde o stavbu pyramidy a zděný domek, který lze použít jako zázemí pro aktivity spojené s pyramidou nebo jako zázemí či bydlení pro majitele či správce areálu. O okolní pozemky je také velmi dobře pečováno, je zde vysázeno mnoho ovocných stromů a lze je využívat pro různé venkovní akce.

Samotné stavební pozemky lze dle aktuálního ÚP využít jako pozemky pro umisťování staveb a zařízení pro veřejnou správu a administrativu, pozemky pro zařízení církevní nevýrobní, požární ochranu, kulturu a osvětu, pozemky pro vzdělávání a výchovu, pozemky pro zdravotnictví a sociální služby. Lze tedy na stávajícím pozemku postavit další stavbu a lze ji využít jak pro např. kavárnu či občerstvovací zázemí pro účastníky akcí a zároveň také pro bydlení, jen samotné bydlení musí souviset s provozováním komerčního objektu. Tedy ve stávajícím domku nebo v případě výstavby nového jej lze využít jako bydlení pro majitele objektu, jeho zaměstnanců či správce objektu. Jeho orientační vizuál můžete vidět na 2 fotografiích v místě, kde je pro stavbu nového objektu dle ÚP nejvíce prostoru. Pyramidu lze dále využívat pro komerční účely. Především v sezóně je zde velký zájem o pobyty, semináře či přednášky.

Celková výměra pozemků je 14.199 m2, z toho stavebních 3.231 m2. Zbytek je veden jako orná půda.

Vzhledem k velikosti pozemků vám rádi více informací sdělíme telefonicky nebo zašleme technický popis, případně vše ukážeme či vysvětlíme na prohlídce. Pozemky možné financovat hypotékou. Volné ihned.

Základní info

Adresa :
Bohdalov, Žďár nad Sázavou

Plochy

Plocha nebyt. prostor:
91m2

Inženýrské sítě

230V, Voda, užitková, Studna, Voda, pitná, Klimatizace, Internet, 400V

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice

Vybavenost v okolí

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady

Charakter okolí objektu

Rekreační

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj, Dálkový vodovod, Studna

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Septik

Elektro:

400V, 230V
Evidenční číslo IR3518
Adresa Bohdalov, Žďár nad Sázavou
Cena Info v RK
Poznámka k ceně: info o ceně v RK

Mgr. Ivo Rábl

mobil: +420 776483448
email: ivo@realityjinak.eu

Máte otázku?

Osobní údaje