Prodej pozemku se stavebním povolením na hezkém a klidném místě, 950 m2, Novosedly na Moravě

Novosedly, Břeclav

Pozemek, bydlení, pozemek: 950 m2

Info v RK

Kontaktujte nás
+ 1 fotky Zobrazit více

Nabízíme k prodeji pozemek pro účely bydlení o velikosti 950 m2 se stavebním povolením a projektovou dokumentací v obci Novosedly v okrese Břeclav. Tedy stavět je možno okamžitě. Na pozemku je naprojektován samostatně stojící rodinný dům formou bungalovu, jehož detailní parametry zašleme na vyžádání. Inženýrské sítě jsou všechny dostupné na hranici pozemku - vodovod, kanalizace, plyn i elektřina, která je již ve formě antoníčka. Je to jeden z posledních nezastavěných pozemků v této oblasti, která je velmi klidná, rovinatá, bokem od páteřní komunikace, kterou lze dojet autem do Mikulova za 15 minut, do Brna za cca 40 minut. Případně lze využít hromadnou autobusovou dopravu, jejíž zastávka je cca 400 m od pozemku. Na vlakovou stanici Novosedly je to cca 1 km.

V obci se nachází mateřská i základní škola, pošta, zubní ordinace, Zásilkovna - box, obchod Coop, penziony, restaurace, rodinná vinařství a knihovna. Obec se nachází na hranici cykloturistického ráje jižní Moravy, proto v létě obec není zasažena plným přívalem cykloturistů. Vedou tudy dvě cyklotrasy mimo námi nabízený pozemek.

Pozemek je volný ihned, je možno jej financovat hypotékou. Více informací u makléře a na videu na našich webových stránkách.

Základní info

Adresa :
Novosedly, Břeclav

Inženýrské sítě

230V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace

Dopravní dostupnost

Vlak, Silnice, Autobus

Vybavenost v okolí

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Elektro:

400V, 230V
Evidenční číslo IR3489
Adresa Novosedly, Břeclav
Cena Info v RK

Mgr. Ivo Rábl

mobil: +420 776483448
email: ivo@realityjinak.eu

Máte otázku?

Osobní údaje