Prodej komerčního pozemku, plochy smíšené výrobní, 6.216 m2, Lysice

Průmyslová, Lysice, Blansko

Pozemek, komerční, pozemek: 6216 m2

7 390 000Kč

Kontaktujte nás
+ 1 fotky Zobrazit více

Nabízíme k prodeji komerční pozemek o výměře 6.216 m2 pro účely smíšené výrobní. Nachází se v ulici Průmyslová, v komerční zóně obce Lysice, která leží 1 km od hlavního tahu na Svitavy, silnice R43. Samotný areál je k této komunikaci o něco blíž, tedy s případnými nákladními vozy by se do obce vůbec zajíždět nemuselo. Komerční areál leží mimo zastavěnou část obce, za jejím východním okrajem. V budoucnu je v těsné blízkosti areálu plánováno vedení rychlostní komunikace R73, která ještě více zatraktivní a usnadní logistiku.

V samotném areálu jsou k dispozici z IS všechny kromě kanalizace. Všechny objekty využívají vlastní septiky. Sice obec tento rok buduje nedaleko čističku odpadních vod, ale komerční areál napojit nenaplánovala. Tedy odpadní vody je nutné i do budoucna řešit septikem. Trafostanice stojí cca 50 m od pozemku, voda a plyn cca 100 m u hlavní silnice. (viz. mapka). Napojení na dotažené sítě v kratší vzdálenosti lze pouze po dohodě s jejich uživateli a dle potřebné kapacity. Datový kabel je též k dispozici.

Detailnější informace o způsobu využití pozemku k dispozici na vyžádání. Pokud by byl pro zájemce pozemek moc velký, lze uvažovat o jeho zmenšení a předělení dle ideálního tvaru a využití. Autobusová zastávka linky 257 cca 300 m od pozemku. Nemovitost není zatížena žádnou právní vadou, lze financovat úvěrem a je k dispozici ihned po přepisu na KÚ. Více informací u makléře.

Základní info

Adresa :
Průmyslová, Lysice, Blansko

Inženýrské sítě

230V, 400V, Internet, Plyn, Voda, pitná

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice

Charakter okolí objektu

Průmyslová,Komerční

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Septik

Plyn:

Plynovod

Elektro:

400V, 230V
Evidenční číslo IR3480
Adresa Průmyslová, Lysice, Blansko
Cena 7 390 000Kč

Mgr. Ivo Rábl

mobil: +420 776483448
email: ivo@realityjinak.eu

Máte otázku?

Osobní údaje