Prodej výjimečné stavby s možností bydlení, pyramidy Bohdalov, okr. Žďár nad Sázavou

Bohdalov, Žďár nad Sázavou

Rodinný dům, konstrukce: Dřevostavba, obytná: 511 m2, zastavěná: 385 m2, pozemek: 14199 m2, stav: Samostatně stojící, stav: Novostavba, lokalita: Klidná část obce

Info v RK

Kontaktujte nás
+ 25 fotky Zobrazit více

Rádi byste spojili bydlení s podnikáním? Pokud ano, nabízíme vám k prodeji výjimečný objekt, Pyramidu jednoty v Bohdalově u Žďáru nad Sázavou, který nemá v naší republice obdoby. Je to jedinečný objekt, vhodný pro různé druhy nejen duchovní činnosti - semináře, přednášky, meditace, koncerty, svatby aj., pro které byl také postaven. Kapacita spodní části je min. 80 lidí, do prvního patra se pohodlně vejde 25 lidí. Pozemky kolem pyramidy jsou stavební, lze tedy vedle pyramidy postavit např. dům pro majitele či správce, případně využít pro další komerční účely jako např. kavárnu či občerstvovací zázemí pro účastníky akcí, jen samotné bydlení musí souviset s provozováním komerčního objektu. Tedy ve stávajícím domku nebo v případě výstavby nového jej lze využít jako bydlení pro majitele objektu, jeho zaměstnanců či správce objektu. Jeho orientační vizuál můžete vidět na 2 fotografiích v místě, kde je pro stavbu nového objektu dle ÚP nejvíce prostoru. Samotný stav objektu je velmi dobrý a je připraven k okamžitému použití bez nutností dalších investic. Pyramida stojí uprostřed pozemků, o které je velmi dobře pečováno, je zde vysázeno mnoho ovocných stromů a samotný pozemek je možné využívat pro různé venkovní akce.

Pyramida byla postavena ze dřeva, opláštění z polykarbonátu, celá stavba bez použití jediného kovového prvku. Základna je o rozměrech 19,6 m x 19,6 m, výšku má objekt 12,5 m, uprostřed pyramidy je vrtaná studna o hloubce 40 m s vlastností užitkové vody. Objekt je napojen na elektřinu, plyn a kanalizace zde není, využívá se septik o obsahu 7,5 m. Vytápění objektu je v zimních měsících řešeno tepelným čerpadlem a v letních měsících stejným způsobem ochlazování. Vše je plně funkční a ve vynikající kondici, pro seriózní zájemce máme připraven technický popis nejen stavby, ale i pozemku, kde bylo myšleno na mnohé detaily.

V sousedním technickém domku, který je napojený na obecní vodovod, jsou k dispozici toalety pro hosty a díky jeho velikosti, kdy je koncipován na 2. NP, je možné jej využít k různým účelům, jako např. k bydlení pro majitele, uskladnění větších věcí apod. Je plně vybaven kuchyní, toaletami, koupelnou a technickou místností, společnou i pro pyramidu. Kromě elektrokotle jsou zde k dispozici také kamna na tuhá paliva, ideálně na dřevo, kterého je zde dostatek.

Vzhledem k náročnosti a velikosti objektu Vám rádi více informací sdělíme telefonicky nebo zašleme technický popis, případně vše ukážeme či vysvětlíme na prohlídce. Objekt možné financovat hypotékou. Volný ihned. Prodej pyramidy.

Základní info

Umístění :
Klidná část obce
Typ objektu :
Samostatně stojící
Konstrukce :
Dřevostavba
Adresa :
Bohdalov, Žďár nad Sázavou

Plochy

Plocha zastavená:
385m2
Plocha nebyt. prostor:
91m2

Počty místností, umístění

Počet NP:
2
Typ objektu:
patrový

Inženýrské sítě

230V, Voda, užitková, Studna, Voda, pitná, Klimatizace, Internet, 400V

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice

Vybavenost v okolí

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady

Charakter okolí objektu

Rekreační

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj, Dálkový vodovod, Studna

Telekomunikace:

Internet

Odpad, kanalizace:

Septik

Typ vytápění objektu:

Ústrední elektrické

Elektro:

400V, 230V
Evidenční číslo IR3524
Typ Samostatně stojící
Adresa Bohdalov, Žďár nad Sázavou
Cena Info v RK
Poznámka k ceně: info o ceně v RK

Mgr. Ivo Rábl

mobil: +420 776483448
email: ivo@realityjinak.eu

Máte otázku?

Osobní údaje